top of page

Ne yapıyoruz?

KURUMSAL İLETİŞİM

Kurumsal iletişim, bir kurumun hedef kitlelerine yönelik iletişim çalışmalarının tümünü kapsamaktadır. Kurumların bu çalışmaları yürütebilmeleri için bulundukları çevre ile sürekli alışveriş içinde olması gerekir.

DİJİTAL İLETİŞİM ve SOSYAL MEDYA

Geleneksel medya iletişimini dijital medyadan ayırmak, zamanımızda firmaların yaptığı en büyük yanlışlardandır. Biz iletişimi bir bütün olarak kabul edip sahip olduğumuz influencer, blogger ve dijital mecra ağıyla geleneksel medyada başlattığımız iletişimi tamamlarız.

KRİZ İLETİŞİMİ ve İTİBAR YÖNETİMİ

Firmanın hakkında çıkan olumsuz bir haber çok çabuk yayılabilir. Yaşanabilecek krizleri önceden belirler ve sizi uyarırız. Olası ve istem dışı krizler esnasında ise mevcut kitlenize ve marka yaklaşımına uygun bir strateji ile krizi yönetiriz. 

MEDYA İLİŞKİLERİ

Medya ile var olan kalıcı ve sürekli ilişkilerimizi markanın sektörüne göre filtreleyip basın ile duygusal bağ kurulmasını sağlarız.

ETKİNLİK PLANLAMA

Etkinlikler basın ve influencer yoluyla hedef kitleye ulaşmak için harika bir yoldur. Yine amacına, bütçenize ve firmanıza uygun düzenleyeceğimiz etkinliklerle markanız hakkında olumlu duygu ve mesaj yayarız.  Marka bilinirliğine katkı sağlarız.

SOSYAL SORUMLULUK

Toplumsal fayda gözeterek markaya uygun içeriklerle sosyal sorumluluk projelerini ihtiyaca yönelik olacak şekilde üretiriz. Projenin tüm adımlarını belirleyip uygun zaman çizelgesine göre yürütülmesini sağlarız.

bottom of page